Tezmarin, Ankara Şubesi için davet verdi

0
166

Benteau markasının dünyadaki en büyük distribütörü Tezmarin, denizi olmayan ancak insanları denizi çok sevdiği için, teknelerini onların ayağına getirdi ve Ankara’daki ofisini sezona yetiştirdi.Açılış şerefine 15 Nisan Salı günü Ankara Hilton Oteli’nde verilen davette Raif ve Vedat Tezman ev sahipliği yaptı.Dünyanın önde gelen ve 130. yaşını kutlayan Beneteau yatlarının dünyadaki en büyük distribütörü olma unvanını kazanan Tezmarin, Ankara’da bir şube açtı ve açılışı Ankara Hilton Oteli’ndeki davetle “bozkırlı deniz severlere” duyurdu.

Raif Tezman ile Vedat Tezman’ın ev sahipliği yaptığı davette, Tezmarin Genel Müdürü Bilge Hergüner, yaptığı konuşmada temsilcisi oldukları markalarla ilgili ayrıntılı bilgi verdi ve yaklaşan yaz sezonu öncesinde heyecanlarını Ankaralı denizcilerle paylaşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Bilge Hergüner, Sinem Demiralp, Raif Tezman

Ankara Bölge Müdürü Sinem Demiralp sorumluluğundaki Tezmarin Ankara Şubesi’nde Türkiye distribütörlüğü yapılan Lagoon katamaranlar, lüks yelkenli severlere CNB, lüks yat tutkunlarına Monte Carlo Yacht ve hızı arayanlara Pirelli ile Technohull gibi markaların tanıtımı ve satışı yapılacak.

Tezmarin Ankara Şubesi:
Koru Mahallesi Kavaklı Sokak
Menekşe Blok No: 14/43 Çayyolu – Ankara
GSM: 0530 581 02 03

Kaynak: TurkSail

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here