Railbookers gemi yolculuğu ve ötesinde tren gezileri sunuyor

0
221

LONDRA- Avrupa’nın önemli demiryolu işletmecisi Railbookers, gemi gezileri öncesi ve seyir sonrası programını genişleterek, acentelerin müşterileri için kişiselleştirilmiş geziler yapmalarını sağlıyor. Railbookers, özellikle Avrupa’da nehir turlarına katılan yolcular için gezi öncesi ve sonrası seyir programını genişleterek yolculuğa tren gezilerini ekleyerek tatillerini farklı noktalara genişletmelerini sağladı.
Railbookers’un Başkan Yardımcısı John Vavrina “Seyahat acenteleri ve müşterileri, kendi özel seyahat ihtiyaçları ve bütçelerine göre nehir yolculuklarından önce veya sonra kişiselleştirilmiş bir arazi deneyimi yaratabilirler” dedi.

NEHİR GEMİSİ VE TRENLE BAŞKENTLERİ ZİYARET
Vavrina, Amsterdam’dan Paris ve Londra’nın birleşiminden oluşan programda ve b gezginlerin, Ren Nehri’nin batı ucundaki Amsterdam’dan demiryolu ile iki başkentini ziyaret etme şansı sunduğunu belirtti. Başka bir seçenek olarak ise gezginlere Basel’den bir yolculuktan önce veya sonra Norveç’te Bergen, Flam ve Oslo sunuluyor. Norveç fiyortlarını Flam Railway üzerinden gezmeleri sağlanıyor. Nehir öncesi ve sonrası gezi paketleri arasında Passau’dan Münih – Frankfurt; Budapeşte’den Prag – Berlin ve Basel’den Lucerne – Zürih bulunuyor.
Paketler arasında demiryolu, konaklama, transferler, turlar ve geziler bulunuyor. Ayrıca isteyen yolcular için turlar kişiselleştirilebiliyor. Gezginlerin ek günler eklenmesine, güzergahları tersine çevirmelerine ve hedefleri kendi hızlarında tersine çevirmesine imkan veriliyor.

VARINA: YOLCULARDAN İLHAM ALDIK
Vavrina, bu tür gezileri kendi başına yapan müşterilerden ilham aldıklarını belirterek “Paketlerimizi alıp nehir yolculukları etrafında kişiselleştiriyorlardı. En sık özelleştirilenlerden bir demet aldık ve bu programları bir araya getirdik” dedi.

ESNEKLİK SUNAN TUR PAKETLERİ
Vavrina, hazırlanan tur paketlerinnin gezginlere geniş bir esneklik sunduğunu belirterek şunları anlattı: “Bir geminin tura hangi günde başladığı veya sona erdirdiği önemli değil. Çünkü trenler şaşırtıcı bir şekilde yılın her günü çalışıyor. Bu ürünleri biraz daha fazla zaman ve paraya sahip olan müşteriler için hazırladık. Gezginler nehir veya açık denizerdeki turlar için rezervasyon yapıyor. Ortalama olarak, kruvaziyer yolcuları yolculuk öncesi veya sonrası beş günlük bir tren gezisi ekliyor. Burada alışık olunmayan şey başlanan seyahati aynı noktada sona erdirmektir. Birçok gezgin Londra’ya uçar ve buradaki gezilerine başlıyor ve baka bir noktadan evlerine uçuyorlar. Bazıları ise Venedik’ten veya başka bir destinasyondan lüks Simplon-Orient Express’i ile geziyorlar ve sonra Londra’dan evlerine uçuyorlar.

MÜŞTERİLERİN ZORLUĞUNU AZALTIYORUZ
Vavrina, seyahat acentelerinin bu tur paketlerini satarak ile büyük gelir elde edeceklerini belirterek “Demiryolları, oteller ve aktiviteleri bir araya getireceğiz. Müşterilerin bir çok ulaşım sistemi ile ulaşmaları gerekmiyor ve zorluğunu azaltıyoruz.
Vavrina, hizmet aldıkları kuruluşlarla birlikte hazırladıkları güzergahların özelleştirilebilir olduğunu belirterek “Onları birlikte hazırlamaya devam ettik. Sonra ortak bir temaya sahip olan alanları geliştirdik. Bu, işimizin ortak bir parçası haline geldiğinden, turların düzenlerini belirledik ve bunları bir araya getirdik. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here