Piyalepaşa İstanbul deniz tutkunlarını buluşturuyor

0
378

İSTANBUL – Piyalepaşa İstanbul ve Tezmarin iş birliğiyle, lansmanı Boat Show Eurasia Fuarı’nda yapılan ve büyük ilgi gören Beneteau Antares 6 0B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneler bu kez 17-25 Mart tarihlerinde Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi’nde deniz tutkunlarıyla buluşuyor.

Haziran ayında ilk etap teslimlerin başlanacağı Türkiye’de özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyasepaşa İstanbul’da bu kez tekne tutkunları bir araya geliyor. Piyalepaşa İstanbul ve Tezmarin iş birliğiyle lansmanı Boat Show Eurasia Fuarı’nda yapılan ve büyük ilgi gören Beneteau Antares 6 0B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneler 17-25 Mart tarihlerinde Piyalepaşa İstanbul’da çadır içerisinde kurulacak özel bir limanda sergilenecek.

Aynı zamanda etkinlik süresince ziyaretçiler ressam’ın ‘Tekamül’ isimli sergisinde yer alan eserleri görme şansına sahip olacaklar.

Benzersiz tekneler Piyalepaşa İstanbul’da

Benzersiz tekneleri benzersiz bir yaşam ve yatırım fırsatı sunan Piyalepaşa İstanbul ile buluşturduklarını belirten Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, “Denizde ne kadar mutlu olursa olsun, her denizcinin güvenli bir limana ihtiyacı vardır. Ünlü denizci Kaptan-ı Derya Piyale Paşa için bu liman Piyalepaşa semtiydi. İşte biz o Piyalepaşa semtini yeniden canlandırıyoruz. Benzersiz rotaları keşfetmeyi bilen tekne tutkularını bu limanda ağırlamak bizler için gurur kaynağı” dedi.

Piyalepaşa İstanbul Hakkında
İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da 82 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, İstanbullular’ın özlemini duyduğu semt hayatını yeniden canlandırmayı hedefliyor. Ödeme konusunda kişiye özel farklı seçenekler sunan Piyalepaşa İstanbul’da konutların metrekaresi 11.000 TL’den, rezidansların metrekaresi ise 14.000 bin TL’den başlıyor. Piyalepaşa İstanbul Alışveriş Sokağı’nda yer alan ulusal ve uluslararası mağazasıyla İstanbulluların yeni buluşma adresi olmaya aday. Kültür ve sanatın gündelik hayatın vazgeçilmez bir parçası olacağı Piyalepaşa İstanbul’da her şey sürdürülebilir katma değerler yapmak adına kurgulanıp, gerçekleştiriliyor. Piyalepaşa İstanbul inşaat sırasında ve tamamlandığında sağladığı istihdam ve bölgeye kattığı değer ile hem ekonomik hem kültürel hem de sosyal anlamda büyük bir değişim ve dönüşüm yaratmış olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here