Nautor’s Swan’ı Türkiye’de Top Leisure temsil edecek

0
200

Kuzey denizlerinin ünlü “Kuğu”su Nautor’s Swan, Akdeniz’deki varlığını güçlendirme konusunda önemli bir adım attı. Firma, yeni stratejisini hayata geçirmek üzere Top Leisure Yat Satış ve Servis AŞ’yi Türkiye distribütörü olarak atadı.

Marmaris merkezli şirketin kurucusu İskender Akbaş, “Bu bizim için büyük bir onur” diye konuştu.

Nautor’s Swan, Türkiye temsilciliğini duyurduğu açıklamasında, “1996 yılında doğu Akdeniz’in eşsiz kıyılarına sahip Marmaris’de kurulmuş olan Top Leisure Yat Satış Servis A.Ş. Türkiye’de yatçılık sektöründe faaliyet gösteren ilk ve köklü firmalarından biridir” ifadesini kullandı.

22 yıl içinde pek çok ünlü markanın temsilciliğini yapan ve Türkiye’de yelkenciliğin gelişmesinde önemli rol oynayan Top Leisure, bundan böyle ünlü Swan yatlarının da marka temsilciliğini üstlenecek.

Nautors’s Swan’ın Akdeniz Bölge Müdürü Roy Capasso, “İskender Akbaş’ın Türk piyasasında eşsiz deneyimi var. Şirketinin servis kalitesi ve denize olan tutkusu Swan’nın taşıdığı değerlerle örtüşüyor. Birlikte çok iyi işler ortaya çıkartacağımıza eminim” diye konuştu.

MERKEZİ MARMARİS, İSTANBUL’DA OFİSİ VAR

Top Leisure, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile tekne sahiplerine Akdeniz sahilinde Marmaris, Marmara bölgesinde ise İstanbul ofisi ile hizmet veriyor. Yelkenli tekne satış temsilcilikleri yanı sıra müşterilerine brokerage, teknik servis, yedek parça, tekne refit, acentalık ve tekne transferi gibi hizmetler de sunuyor.

Top Leisure firmasının sahibi İskender Akbaş, Swan distribütörlüğü konusunda yaşanan süreci şöyle anlatıyor:

“2018 yılı başlarında yelkenli tekneler alanında dünyanın en prestijli ve önde gelen firmalarından biri olan Nautor’s Swan ile görüşmelere başladık. Sonunda markanın Türkiye temsilciliğini üstlenme onuruna sahip olduk.”

Akbaş, Swan yatlarını Türk yelken severlere tanıtmak ve satış temsilciliğini üstlenmenin yanı sıra doğu Akdeniz’de seyreden tüm Swan sahiplerinin her türlü ihtiyacına deneyimli kadroları ile cevap vermeyi amaçladıklarını belirterek, “satış temsilciliğini Nejat Alemdar’ın liderliğinde sürdüreceğimiz yeni markamızı duyurmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Kaynak: TurkSail

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here