Londra merkezli “The Cruise Line” Türkiye’de faaliyete başladı

0
154

Dünyaca ünlü ultra lüks cruise firmalarının temsilciliğini yapan Londra merkezli “The Cruise Line” firması sektörün en deneyimli ismi aileden turizmci “Sami Güvenç” ortaklığı ve yönetimiyle Türkiye’de faaliyete başladı.

The Cruise Line Türkiye Başkanı Sami Güvenç “Geniş portföyümüzle en sofistike, benzersiz cruise programlarını kişiye özel organize ediyoruz” diyor.

Londra’da 1993 yılında kurulan The Cruise Line gerçek lüks ve keşif seyahatleri sunan Silversea, Regent Seven Seas, Hapag-Lloyd, Crystal, Windstar, Ponant, Oceania ve SeaDream gibi dünyaca ünlü cruise şirketlerinin satış temsilciliğini yapıyor. The Cruise Line, muhteşem gemilerle dünya denizlerinin ulaşabildiği tüm coğrafyalar, kültür, sanat ve eğlence yüklü rotalar, gizemli limanlar, yeni ve eski dünyalarda heyecanlı keşifler, doğal güzellikler ve kültürel zenginlikleri içinde barındıran seyahatler sunuyor.

7 kıtada 800’ü aşkın rotaya ulaşılıyor
The Cruise Line çeyrek asırlık deneyimi ile çok değişik temalar içeren zengin rota ve destinasyonlar sunuyor. Konforlu seyahat heyecanını yaşamak isteyenler için tasarlanan ultra lüks gemiler, rotaların devamlı değiştiği seyahatlerle 7 kıtada 800’den fazla noktaya ulaşıyor.

Gurme restoranlar, üst düzeyde hizmet kalitesi veriliyor
Mutfak sanatlarının en üst düzeye çıktığı gurme restoranlara sahip, yüksek servis kalitesi ile butik hizmet veren sınırlı sayıda konuk ağırlayan gemilerde gerçek lüks ve sofistike bir yaşam tarzı sunuluyor. Macera Tutkunları için Dünyanın El Değmemiş Yörelerine Keşif Seyahatleri… Antarktika,

Kuzey Kutbu & Grönland, Galapagos Adaları ve dahası
The Cruise Line, büyük cruise gemilerinin ulaşamadığı, dünyanın keşfedilmemiş ve el değmemiş yörelerine deneyimli ekipler eşliğinde keşif seyahatleri “Expedition Cruises” düzenliyor. En yüksek buz sınıfı sertifikasına sahip gemiler, balinaları takip etmeye, kutup ayılarını fark etmeye ve en güzel koylara yanaşmaya imkan sunuyor. Ünlü uzmanların detaylı araştırmalar sonucu hazırladığı gezilerde konuklara; biyologlar, etnologlar, buzul uzmanları, jeologlar, biyofizik uzmanları ve tarihçiler eşlik ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here