Bir heliport, iki havuz ve bir bahçe içeren 108 metrelik bir başyapıt turuna katılın. İnanılmaz imkanlar karada bulunan tesislerin lüksü ile sınırlı değildir. Üst düzey hidrodinamik evlerin sürekli yükselen dünyasında yeni bir süper yat, bazı fantastik özellikler vaat ediyor.

Norveç merkezli Hareide Design şirketi, açık denizlerde stil sahibi olmak için en mükemmel yaşamı sunan super yat hakkında planları açıkladı.

YENI YAT ILE DAHA SICAK NOKTALAR
Bir huzur bahçesini çevreleyen uçsuz bucaksız sonsuzluk havuzu üzerinde 108 metre (354 feet) genişliğindeki konsept yat, bir heliport, ya da üçgen havuzda ve büyük bir salonda kendi gösterinizi, karaoke eğlencenizi veya en harika heyecanı yaşamak için idealdir.

GEMININ BÜYÜK SALONUNDA SAHIL YAŞAMI
Geminin büyük salonunda unutulmaz bir yaşamı tadın. Hareide Tasarım
süperyatın belirleyici özelliği, tasarımcılar geminin kıç tarafında, yolcular için tuzlu suya ayaklarını sokabilecekleri sahte bir sahil oluşturdular.

TEKNEDE ZENGIN LOUNGE IMKANI
Hareide’nin yüksek kaliteli zengin olanaklarına ek olarak, 300 metre karelik (yaklaşık 3,230 fit kare) güneş panelleri ile enerji tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahip bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here