Denizcilik yazarı Kaan Karaelmas’tan ‘Yelken’e Davet’ var

0
193
FETHİYE- Türkiye’nin dantel gibi sahillerinde mavi gezi ve yelken eğitimleri programlarına katılarak, denizle buluşarak farklı bir dünyada yaşamak isteyenler için turkiyeturizm.com’un denizcilik yazarı Kaan Karaelmas’tan ‘Yelken’e Davet’ var

Deniz sevenleri yaz sezonu başlamadan ilbahar’ın haif serin günlerinin tadını çıkarmaya davet eden Kaan Karaelmas, “Yelkenleri fora etmeye başladık ve sizlerin de aramıza katılmanızı bekliyoruz” dedi.

kaan-karaelmas-yelkene-davet-001.jpg

14-17 Haziran 2018 tarihlerinde, Ramazan Bayramı günlerinin kurumsal firmalarda çalışanlar için büyük önem kazandığını belirten Kaan Karaelmas, “3 günlük tatil, yıllık izin kullanımına hazırlananlara mavi gezi veya yelkene yeni başlayarak tecrübe kazanmak isteyenler için bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor” dedi.

kaan-karaelmas-yelkene-davet.JpegHer ayın son haftası Yunan Adaları yelken seyir programlarının devam ettiğini belirten Kaan Karaelmas, haftalık programlarını açıkladı. Ayrıca, tercihe göre görmek istenilen koyları dahil ederek yeni bir rota oluşturabileceği veya diğer Yunan adalarının ziyaret edilebileceğini söyledi.

kaan-karaelmas-yelkene-davet.jpg

PROGRAM ŞÖYLE:

02- 09 Haziran 2018 Kaş, Kalkan, Kekova koyları: Kaş, Üçağızlar ve kale köyleri (Kekova ) ,Kalkan, Gemiler Adası

09-16 Haziran 2018 RAMAZAN BAYRAM HAFTASI
Göcek & Marmaris Koyları: Göbün Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Ekincik ve Köyceğiz, Çiftlik koyu, Kumlubük Koyu (Hollandalı Ahmet’in yeri )

16-23 Haziran 2018 Hisarönü ve Yeşilyurt Körfez Koyları: Bozukkale, Söğüt, Dirsek Koyu, Kuzbükü, Selimiye, Orhaniye

23 – 30 Haziran 2018 Yunan Adaları: Simi, Tilos, Nisiros, Halki, Rodos

Pruvanız neta, rüzgarınız bol olsun

Kaynak: Kaan Karaelmas’tan ‘Yelken’e Davet’ var

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here