Ege Port, Akdeniz’in örnek kruvaziyer limanı seçildi

0
218

Akdeniz Kruvaziyer Limanları Birliği’nin 5’incisi düzenlenen PDC (Professional Development Course)–Kariyer Geliştirme Programı çerçevesinde gerçekleşen ziyarette, Akdeniz’in çeşitli limanlarından gelen 23 liman yöneticisi, Ege Port Kuşadası Limanı’nı inceledi.

Başta İspanya, İtalya, Portekiz, Malta, Yunanistan ve Fransa olmak üzere Avrupa’nın çeşitli limanlarının yöneticilerinden oluşan heyeti, Ege Port Genel Müdürü Aziz Güngör karşıladı. Avrupalı liman yöneticilerine tesisi gezdiren Güngör, aralarında liman otoritelerinin de bulunduğu misafirlere, başarılı işletmecilik modeli hakkında da bilgi verdi.
Kuşadası Limanı’nın, “Dünyanın en büyük ve lider kruvaziyer liman işletmecisi” Global Ports Holding’in ilk limanı olması itibariyle adeta bir akademiye dönüştüğüne dikkat çeken Güngör, “Kuşadası Limanı Akdeniz’deki birçok liman işletmesine örnek teşkil etmekte, ilham vermektedir. Kruvaziyer turizminin çok zor günler geçirdiği şu dönemde Kuşadası Limanı olarak başarılı işletmecilik modelimizle ilham kaynağı olmak, bizleri ziyadesiyle gururlandırmakta ve memnun etmektedir” ifadelerini kullandı.
THE CRUISE LIFE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here