2019 ve ilerisinde en iyi üç kruvaziyer destinasyonu

0
87

Bir kültür isabet mi arıyorsunuz, yoksa nefes kesen bir doğanın bir bölümünü mi deneyimleyeceksiniz? 2019’da yapılacak en iyi destinasyonlardan üçünü keşfedin

Galapagos

Hedefler, Ekvador’un sahilinden yaklaşık 600 mil mesafedeki muhteşem güzellikteki takımadalardan Galapagos’tan çok daha uzak değiller. Dramatik sahne dev kaplumbağalar, mavi ayaklı memeler ve nadir Galapagos deniz aslanları da dahil olmak üzere bir dizi vahşi hayata ev sahipliği yapmaktadır.

Deniz aslanı Galapagos’tan

Uzak ufuklar: Galapagos güzel yaban hayatı ile dolu

Mayıs ayında Celebrity Cruises, Celebrity Flora’daki Galapagos’ta yeni bir sefer gemisi başlattı. Sadece 100 kişi kapasiteli bu olağanüstü, tamamen süitlerden oluşan gemi, özellikle açık hava stargazing platformundan narin deniz tabanını koruyan anchorless teknolojisine kadar her şeyin yanı sıra bir dizi heyecan verici sahil gezintisi ile hedef için tasarlanmıştır. Doğacı.

 Fjoords İzlanda üzerinde gündoğumu

Doğal güzellik: fjoords İzlanda üzerinde gündoğumu

Bununla birlikte, heyecan verici doğayı yaşamak için oldukça uzaklara gitmenize gerek yok. İzlanda’nın çarpıcı güzellikteki manzarası, bir seyahatçinin istek listesinin en üstünde yer alıyor ve 2019’da bu nefes kesen ülkeyi bir uçuşa ihtiyaç duymadan ziyaret edebileceksiniz. Southampton’dan çıkış yapan Celebrity Silhouette, hem uğultulu hem de popüler başkent Reykjavik’te, ünlü Altın Çember manzaraları için atlama noktası ve daha az bilinen Akureyri’de, balinada demirlemiş olan “ateş ve buz diyarına” gidecek. Avrupa’nın büyük bir kamburluğuyla karşılaştığı neredeyse tüm zamanların garantili olduğu Avrupa’nın başkenti.

Nauplion

Bir kültür isabet için Nauplion’u dene. Bu Yunan limanı ve Peloponnese Yarımadası’nın eski başkenti kalabalıktan uzak bir güzelliktir – tarihi binalar ve sevimli rıhtım kafeleri ile kaplı tüm dar sokaklar. Yakındaki antik kalıntılar Parthenon ve Akropolis’e rakip olmakla birlikte kalabalığa sahip değildir. Gelecek yaz Celebrity Edge için bir arama limanıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here