Sosyal medya yıldızı ailenin Princess Caribbean Cruise eğlencesi

0
302

Sosyal medya yıldızları Holderness Ailesi, Princess Caribbean Cruise ile bir Karayip korsanlığı gezisinde sahip olabileceğiniz tüm aile eğlencesini sergileyen YouTube’da bir parodi müzik videosu yayınladı.

Videoda, aile – Baba Penn, Mom Kim, Lola (11) ve Charles (8) – “yolculuk” ve “tatil” arasındaki farkları paylaşıyorlar. Bir yolculukta sadece bir prenses gemisinde denizde dinlenmek, nasıl sadece bir kez toplanıp açmanız ve bir tatilde kendi yemeğinizi pişirmeniz gerekmiyor.

“The Holderness Family, anne-babalar ve çocuklar tarafından, günlük hayatta mizah yapma yetenekleri için sevgilidir,” diyor. Global pazarlamanın kıdemli başkan yardımcısı Gordon Ho, Princess Cruises için ise Kuzey Amerika satışlarına verdiği demeçte. “Diğer aile bireylerini, özellikle de Karayiplerle birlikte Karayipler’de seyrederken, başka bir aileye, Kamp Discovery’deki çocuklar için akılsız maceralardan karaya çıkan maceralara kadar, diğerlerini göstermek için Holderness ailesini dahil ettik.”

Babanın tecavüzüne yol açan ilk video (gelecekteki video sürümleri olacak), hem Jamaika’da hem de Grand Cayman’daki gemi gezilerinde ve çeşitli yemek seçeneklerinde Princess Cruises’in gündüz eğlencesini sergiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here