Cunard Cruise, İngiltere Kraliyet düğünlerine ev sahipliği yapacak

0
603
Cunard's luxury liner, Queen Victoria returns to Southampton after undergoing a £34million refurbishment in Palermo, Italy. **IMAGE PROVIDED FREE FOR EDITORIAL USE** Picture date Saturday 3rd June, 2017. Picture by Christopher Ison. Contact +447544 044177 chris@christopherison.com

Prens Charles, Prens Charles ve Prenses Diana’nın en küçük oğlu Prens Harry, aktris Meghan Markle ile 19 Mayıs’ta evlenmeye hazırlanıyor. Cunard Line, Queen Mary 2, Queen Victoria ve Queen Elizabeth’i kutlayacak sırasıyla, transatlantik bir yolculuğun ortasında, İskoçya’da ve Rusya’da “büyük gün” de olacak.

Cunard’s luxury liner, Queen Victoria returns to Southampton after undergoing a £34million refurbishment in Palermo, Italy.

Yolcuların çiftleri kızdırmasına izin veren çeşitli festivaller sunulacak:

Kraliyet Düğünü Taraması

Geleneksel parmak sandviçler, çörekler, pıhtılaşmış krem ​​ve reçeller ile birlikte Union Jack Butterfly, Çikolatalı Taç, Victoria Wedding Cake dahil olmak üzere özel olarak yaratılmış kekler ile Royal Wedding ikindi çayı
Prenses Gelin, Kral Steed, Amerikan Güzeli, Atlantik Üzerinden Gece Yarısı ve P.S. Seni seviyorum
Ana yemek salonunda anma yemeği ve hatıra menüsü
Kutlama pastası – gelin ve damadın sonra modellenmiş – her lokantada servis edilecek limon ve mürverden yapılmış
Akşam yemeğinde şampanya
Cunard’ın kıdemli başkan yardımcısı Simon Palethorpe yaptığı açıklamada, “Kraliyet Düğünü’nü üç Cunard Kraliçesi’nin hepsinde kutladığımız için kutlamaktan heyecan duyuyoruz.” Dedi. “Bu özel anı onurlandırmak ve Cunard’ın uzun süredir devam eden … Kraliyet Ailesi ile olan ilişkisini anmaktan heyecan duyuyoruz.”

Cunard’ın Kraliyet Ailesi ile güçlü bağları vardır ve birkaç anaerkil figürden sonra gemilerini isimlendirmektedir. Satırdan yapılan basın açıklamasına göre, Kraliçe II. Elizabeth, ilk Cunard etkinliğine 1938’de 12 yaşında katıldı ve o günden bu yana geminin dördünü lanse etti.
Prens Harry ve Meghan’ın Namibya’da balayı yapacakları söylentileri var, ama en iyi 10 balayı yolculuğundan birini kontrol etmeleri gerektiğini düşünüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here