Yaz 2019 için Avrupa’ya Dört Seabourn Gemisi sefere çıkacak

0
165

Seabourn, 2019 sezonunda Avrupa’daki Seabourn Encore, Seabourn Quest, Seabourn Odyssey ve Seabourn Ovation ile birlikte 2019’da büyük bir şekilde Avrupa’yı keşfedecek ve şirket, 14 farklı biniş kapısından 66’dan fazla bireysel kalkış sağlayacak. .

Ege ve Yunan Adaları, Batı Akdeniz de dahil olmak üzere kıtada 7 ila 45 günlük yolculuklarda 200’den fazla farklı Avrupa destinasyonu olacak; İskoç Yaylaları, Baltık ve Norveç’in Kuzey Burnu; Norveç fiyortlarının yanı sıra İzlanda ve Grönland da macera dolu yaz yolculuklarında birleşti.

Seabourn’da küresel pazarlama ve satıştan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Chris Austin, “Müşterilerinizin Avrupa turu yapabilmeleri için pek çok yol var, ama hiçbiri son derece lüks Seabourn gemisinde limanları ve kıyıları gezmek kadar çekici değil” dedi. “Şirketimiz için 30 yıllık bir geçmişe sahip olan şirket, Seabourn’ın Avrupa seyahatlerinde uzman olduğunu söylemeden devam ediyor. 2019’da Avrupa’da seyreden dört gemimiz, arzu edilen geceleme, yeni ve dikkate değer çağrı merkezleri ve seçkin konuşmacılar ve daha fazlasını içeren Seabourn Conversations dahil olmak üzere özel programlama ile geliştirilmiş güzergahlar sunacak. Ayrıca Seabourn Ovation, en yeni gemimiz ve Seabourn Quest, müşterilerinize daha fazla seçenek sunmak için seçkin limanlardaki Seabourn seferleri için rehberliğindeki isteğe bağlı, Ücretli Girişimler sunacaktır. ”

Avrupa’da 2019 sezonu, hattın daha önce ziyaret etmediği ya da Greenwich (Londra) ve Cowes, Wight Adası, İngiltere dahil olmak üzere yıllara dayanmayan bir düzineden fazla yeni ve dikkate değer bağlantı noktası sunacak; Vik I Sogn, Haugesund, Sandefjord ve Fredrikstad, Norveç; Durres (Tirane), Arnavutluk; Mgarr (Victoria), Malta; Amorgos, Yunanistan; Dunmore East (Waterford), İrlanda; İngiltere; Helsingør, Danimarka; Dundee, Birleşik Krallık; ve Motril (Granada), İspanya.

Liderler arasında, Seabourn Ovation, St. Petersburg, Rusya’da üç tam gün de dahil olmak üzere, Kopenhag ve Stockholm arasında Baltık’ta yedi günlük seferlerin dizisinin imzaladığı yazlık dizinin bir dizi ile kuzeye dönecek. Programda ayrıca, Norveç ile Kuzey İrlanda Burnu’nu andıran 14 adalı seferler ve Paris’ten Lizbon’dan Lizbon’a 14 gün süren bir yolculuk da dahil olmak üzere, birkaç “gizli mücevher” de yer alıyor.

Seabourn Encore, yaz ayları arasında, Batı Akdeniz’in en popüler bölgelerinde, Avrupa, İber Yarımadası, Malta, Sicilya ve İtalyan ve Fransız Rivieras’ları arasında bir dizi yedi, 10- ve 11 günlük yolculuklar düzenleyerek Avrupa’yı harcayacaktır. Sezon bitirmeden ve Atina’ya yerleşmeden önce Roma, Barselona ve Monte Carlo.

Seabourn Quest, Kuzey Burnu da dahil olmak üzere Britanya Adaları, İzlanda ve Norveç’in manzarasını ve vahşi yaşamını keşfedecek 15 günlük bir dizi yolculuk sunacak. Bu seferler, gemide bir keşif takımına ve Seabourn Zodiac tarafından sayısız isteğe bağlı Ventures, yürüyüş ve kano gezilerine katılacak.

Şirket, Seabourn Odyssey’in Ege ve Adriyatik kıyıları dahil olmak üzere Akdeniz bölgesi boyunca popüler limanlara yoğunlaşacağını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here