Travel Weekly okurları “Altın Elma” ödülünü Royal Caribbean’a verdi

0
46

MIAMI,  – Ardışık on altıncı yıl boyunca, Royal Caribbean International, Travel Weekly okurlarının verdiği oylarla “En İyi Cruise Line” ve “Karayipler’in En İyi Cruise Line”ı seçildi. 2018 ödül töreninde, gemi seyahat endüstrisinde en iyinin en iyisini belirleyen seyahat ödüllerinde ve aynı zamanda ödüllerin onbirinci yılında “En İyi Cruise Line Satış ve Servis” ödülü ile  onurlandırdı.

Buna ek olarak, Royal Caribbean’ın en son teknolojiye sahip eğlenceleri, “En İyi Eğlence” ödülünü kazanarak endüstriyi susturmaya devam ederken, Harmony of the Seas “arka arkaya ikinci yılda verilen her iki şeref de“ En İyi Genel Bireysel Yolcu Gemisi ” ödülünü kazandı.

Royal Caribbean International Satış, Ticaret Destek ve Servis Kıdemli Başkan Yardımcısı Vicki Freed.“Tüm yıl, seyahat ortaklarımızdan haber almayı ve onlarla işbirliği yapmayı bir noktaya getiriyoruz – geri bildirimleri çok değerli. Travel Weekly Readers’in Seçim Ödülleri’ndeki en iyi seyir kategorilerini seçmek, onur ve danışmanlarla olan güçlü ilişkilerimizin bir onurudur. “En İyi Yolculuk Hattı” ve “Karayipler’deki En İyi Yolculuk Hattı” olarak tanınan ödüllerin yanı sıra, satış ve servis, eğlence ve bireysel gemilerde yıldan yıla en iyi olanı, toplumla olan ilişkilerimizin devam ettiğini gösteriyor. inşa etmek. Travel Weekly’ye ve değerli danışmanlarımıza devam eden destekleri için teşekkür ediyoruz ve başarılı olduklarını taahhüt etme taahhüdümüzü sunmaya devam edeceğiz ”dedi.

Travel Weekly, Conrad Hotel New York’ta 16’ıncı kez düzenlenen “Okuyucuların Seçimi Ödülleri’nde onur ödüllerini dağıttı. Kazananları havayolu, otomobil, ağırlama, demiryolu, GDS, acentelik eğitimi, tur, gezi, varış, sadakat programı ve tema parkı sektörlerinde 78 kategoride seçildi. Ödüller, geçtiğimiz yıl ürün ve hizmette öncülük yapan Travel Weekly okuyucuları tarafından değerlendirilen tedarikçilere verildi.

Royal Caribbean International hakkında
Royal Caribbean International, 49 yıllık yenilik mirasına ve denizde daha önce hiç görülmemiş “ilkleri” tanıtan, ödüllü bir küresel seyir markasıdır. Cruise line, çene bırakma, son teknoloji eğlence ve ailelere ve maceracı tatilcilere hitap eden endüstri tarafından beğenilen programlama dahil, yalnızca Royal Caribbean’de bulunan geniş kapsamlı ve eşsiz bir dizi özellik ve olanak sunmaktadır. Teknede, konuklar her personel ve mürettebat üyesi tarafından, seyir hattının dünyaca ünlü samimi ve ilgi çekici servisiyle karşılanmaktadır. Royal Caribbean, Seyahat Haftası Okuyucularının Seçimi Ödülleri’nde ardışık 15 yıl boyunca “Genel olarak En İyi Cruise Line” seçildi.

Yolcu gemisi, dünyanın en yenilikçi 25 yolcu gemisini Bermuda ve Karayipler, Avrupa, Kanada ve Yeni İngiltere, Alaska, Güney Amerika, Asya ve Avustralya ve Yeni Zelanda’daki en popüler yerlere götürüyor. Medya, Twitter’da @RoyalCaribPR’ı izleyerek ve RoyalCaribbeanPressCenter.com’u ziyaret ederek güncel kalabilir. Ek bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için tatilcilerin seyahat acentelerini aramaları gerekir; RoyalCaribbean.com adresini ziyaret edin; veya (800) ROYAL-CARIBBEAN numaralı telefonu arayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here