Cruisera’nın 2018 Nehir Turları satışa sunuldu

0
275

Cruisera, 15 Farklı Nehir programı ile en çok ve en farklı nehir turlarını yapan tur operatörü olarak, kesin kalkışlı, Türk rehberli programları satışa sundu.

Cruisera, 15 Farklı Nehir programı ile en çok ve en farklı nehir turlarını yapan tur operatörü olarak, kesin kalkışlı, Türk rehberli programları satışa sundu.

2018 Cruisera yenikleri:

a) Delük Ms Bellejour Gemisi 2018 boyunca Cruisera ortağı Crucemundo tarafından kiralandı, ‘Cruisera’ en önemli tarihleri Türk misafirleri için paket tur yapmış olup bazı hizmetleri artırarak Türk misafirlerin beklentisine göre ayarlamıştır. Ms Bellejour gemisi, Kuzey kanalları, Belçika ve Hollanda, Romantik ren, Main Nehri, Uzun ve Kısa tuna olmak üzere 5 farklı program yapacaktır. Özelikle 3 ana nehir programı isteyen misafirler, Ren, Main ve Tuna birleşimi 22 günlük tur yapma imkanını bulabilirler.

b) Volga Beyaz geceler, 3 farklı gemi ile Farklı programlar hizmetinizdedir. 3 yıldız gemi ile 10 ve 11 gecelik, 4 yıldızlı gemi ile (ilk kez 2018 yapılacak) 10 ve 11 gecelik programlar ve 5 yıldızlı gemi ile 7 gecelik programlar satışa sunulmuş olup, Volga programlarda tüm şehir turları, bahşişler fiyatta dahildir.

c) Farklı Nehir turları, Dinyeper (Ukrayna), Sen, Rhone (Fransa), Guadalqevir (İspanya) Douro (Portekiz)…vb programlarımız ile 2018 farklı nehir isteyen misafirlerin beğenisine sunuldu.
“Referanslarımız ve gücümüz turlarımızdan memnun dönen müşterilerimizdir” sloganıyla sektörde adından söz ettiren Cruisera’nın turlarını indirebileceğiniz linkler aşağıda yer alıyor.

Klasik Volga & Volga Turları
4*Yıldızlı Volga & Volga Turları
5*Yıldızlı Volga & Volga Turları
FarklıNehir Turları
MSBellejour ile Ren, Tuna ve Main Nehri Turları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here