Küresel denizcilik operatörü Telenor, Stena ile ortaklığı genişletiyor

0
216

Küresel denizcilik operatörü Telenor Maritime, yolcu gemilerinde mobil ekosistemi tanıtarak Stena Line ile uzun vadeli ortaklığını genişletti. Telenor, müşteri deneyimini geliştirmek için mevcut sistemlere ek olarak, Mobil / 3G / 4G, Premium Wi-Fi, Ka-VSAT ve mobil genişbant backhaul ile bir bağlantı platformunu konuşlandırıyor.

Telenor Denizcilik CEO’su Frode Støldal “İskandinavya, Baltık Denizi’nde faaliyet gösteren, Kuzey Avrupa genelinde 21 stratejik feribot rotasından oluşan Avrupa’nın en kapsamlı güzergah ağı ile dünyanın en büyük feribot firmalarından biri olan Stena Line ile uzun vadeli ortaklığımızı geliştirmekten mutluluk duyuyoruz. Kuzey Denizi ve İrlanda Denizi. İletişim hizmetlerimizin, geliştirdiğimiz 20 gemideki müşteri yolculuğunu önemli ölçüde geliştireceğinden eminiz. Ayrıca, gemi operasyonlarının verimliliğini gerçekten arttıracak olan IOT hizmetleriyle 5G’nin tanıtımına hazırız. Bu, Telenor Maritime’nin Avrupa’da hizmet-genişlemesi için önemli bir adım ”diyor

Frode Støldal şöyle devam ettiX “Daha önce Deniz Haberleşme Ortağı olan Telenor Maritime ile uzun ve verimli bir ilişkimiz vardı. Aslında, 2004’te ilk müşterileriyiz ve bunları, feribot endüstrisi ile ilgili olarak sürekli genişleyen kaliteli bir hizmet portföyüyle denizde lider bir mobil operatör olarak görüyoruz, ”diyor Raimo Warkki, Reklam, Gemi Haberleşme ve Sistemleri Stena Hattı. Gemide müşteri deneyimini sürekli olarak geliştirmek isteyen misafirlerimize, yolcu gemiler filomuzda daha iyi hizmet vermeyi ve onlara tercih ettikleri zaman her zaman bağlı kalmaları için bir seçenek sunmayı amaçlıyoruz. Ücretsiz düşük performanslı Wi-Fi’miz, misafirlerimiz için yüksek kaliteli Wi-Fi alternatifi ile tamamlanmakta ve yolcularımız tarafından daha fazla aranan daha gelişmiş hizmetlere açılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here