İsrailli bir turist, balayı gezisinde kocasını öldüren gemideki zip hattı eğlencesi ardından Royal Caribbean Cruises’a 1 milyon dolardan fazla dava açıyor.
İsrail Herzliya, ve kocası, 24 yaşındaki Igal Tyszman’ın 27 yaşındaki Shir Frenkel, geminin gezi masasında, temmuz ayında binecekleri Allure of the Seas gemisinde NBC Miami’deki Zip Line Tour’u rezerve ettiler. Tel üzerinde yürüyen sandalyede havada giden zip hattı eğlencesinin çok hızlı kullanıldığı ileri sürüldü.

DALAK VE AKCİĞERİNİ KESTİ
Daily Business Review ‘deki habere göre Tdazman’ı ölümüne yol açan zip hattı eğlencesi hakkında geçtiğimiz ay yapılan davaya göre, zip hattı dalak ve akciğerini keserek Shir Frenkel’i öldürdüğü bildirildi.

GÜVENLIKTE SÖYLENILEN ŞEKILDE OTURULDU
Frenkel’in avukatı, Plantation, Cha. Chalik & Chalik Hukuk Büroları’ndan Debi Chalik, yolcuların güvenlik brifinginde belirtildiği gibi düz bir şekilde oturduklarını söyledi.
Duruşmada Shir, kocasının önünde olduğunu ancak şimdi onu göremediğini belirtti. Ancak birdenbire durdu ve platformda geriye gelmeye başladı. Bu arada kılavuz, Frenkel’i zip hattına indirdi. Çok hızlı uçuyordu ve karısına başını çarptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here