Holland America Line, Nieuw Statendam’ın vaftiz babası olarak Oprah adını aldı

0
156
7-18-2017 O Magazine-Holland America Alaska Cruise

Geçen yaz Holland America gemisinde Alaska’ya yelken açan Oprah Winfrey, hattın yaklaşan gemisine Nieuw Statendam adında bir vaftiz annesi oldu.

7-18-2017 O Magazine-Holland America Alaska Cruise

Duyuru, “O, The Oprah Magazine” adlı uzun zamandır arkadaş ve editör olan Oprah ve Gayle King tarafından barındırılan Nieuw Statendam gemisinde üç günlük bir “Girls ‘Getaway” seyir planı ile birlikte geliyor. 30 Ocak 2019’da, Fort Lauderdale’den gidiş-dönüş yolculuğuna yarım ay Cay’a doğru yola çıkacak olan yolculuğumuz, “dostluğun gücünü” kutlamaya odaklanacak ve onlarla birlikte “kadınlar arasındaki özel bağın onurunu ve onurunu ödüllendirecek” “bir haber bültenine göre.

Derginin editör ekibinin üyeleri tarafından barındırılan yolcular, bir dizi özel etkinlik – stil oturumları, bir Okuma Odası, gemide ve gemide düzenlenen meditasyonun yanı sıra üç canlı “Oprah ile Söyleşiler” e katılabilecekler. ve özel misafirler.

Holland America, geçtiğimiz yıldan beri, Oprah’ın mağazalarında “favori şeyler” satan ve günlük “Just Breathe” meditasyonu gibi derslere ev sahipliği yapan, gemilerinin birçoğunda kitap kulüpleri bulunan “O, The Oprah Magazine” ile ortak bir ortaklık kurdu.

“Oprah’ın O, The Oprah Magazine ile ortaklaşa Kızların Getaway gezisi için bizimle tekrar yelken açması için çok heyecanlıyız ve Oprah’ın Nieuw Statendam’ın vaftizi olarak hizmet vermesinden büyük bir gurur duyuyoruz,” diyor Orlando Ashford, başkan sürümünde Holland America Line,. “Enerjinin ve ilham verici ruhun, diğer herhangi bir seyir deneyiminden farklı olacağını ve birçokları için hayat değiştireceğini tahmin ediyoruz.”
Holland America Line, Nieuw Statendam’ın vaftiz babası olarak Oprah adını aldı.

Nieuw Statendam, şu anda Fincantieri’nin Marghera tersanesinde, İtalya’da yapım aşamasındadır. Resmi adanmışlık ve özel tören için herhangi bir tarih bildirilmemiş olsa da, ilk resmi yelken 5 Eylül 2018’de Civitavecchia (Roma) ‘dan gerçekleşecek.

“O, The Oprah Magazine” in yayıncısı ve baş yardımcısı olan Jayne Jamison, “Holland America Line ile ortaklık bir hayal haline geldi” dedi. “Ekiplerimiz, 2019 yılı Ocak ayındaki yelken dergisinin içeriğinden esinlenerek, insanlarımızın ufkunu genişletmelerine ve en iyi hayatlarını sürdürmelerine yardımcı olma temel değerlerimizi ve hedeflerimizi yansıtan unutulmaz anlar yaratmak için birlikte sorunsuz bir şekilde çalıştı.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here