Gemi seyahati uzmanı Jo Booth, siz ve hayalinizdeki kruvaziyer tatiliniz arasında bulunabilecek mitler ve yanlış kavramları yıkıyor.

Yemek sıkıcı

Asla. Şık Fransız yemekleri ve otantik Japon suşilerinden rustik Toskana yemeklerine kadar her şeye hizmet veren 13 farklı restoran seçeneği ile Celebrity Cruises gemilerinde bir lezzet dünyasını keşfedebilirsiniz. Kekin üzerine krema mı? Birçok restoran ücrete dahildir ve Select Dining ile nerede, ne zaman ve kiminle yemek istediğinizi seçersiniz.

Oynayan çocuklar


Herkes için eğlenceli: Celebrity Cruises’da her yaştan eğlence var.

Turlar sadece yaşlı insanlar içindir

Düzenli, resmi seyirlerin eski günleri bitti. Yaşınız ne olursa olsun, Celebrity Cruises seferleri ilginç seçeneklerle doludur. Havuz kenarında tembellik eden ya da belki de karada keşif yapan günlerden sonra, çiftler barlardan birinde kokteyller yudumlayıp gece sessiz bir diskoda dans etmekten keyif alacaklar. Özel olarak tasarlanmış aile dostu geziler, gençlerin her bir hedefin en iyisini gösterir ve ücretsiz çocuk kulüpleri hiçbir zaman sıkılmayacakları anlamına gelir.

Gemide yapılacak yeterli yok

Tiyatroda bir müzikal izleyin ya da yıldızların altında bir film izleyin. Spa küvetine girebilir veya spor salonunda yoga derslerine katılabilirsiniz. Sanat stüdyosunda nasıl boyayacağınızı ya da gerçek bir bahçede kroket oynamayı öğrenin. Kumarhanede bir çarpıntı var ya da spada bir masajın keyfini çıkarın. Gemide yapılabilecek çok şey var. Gününüzü, bir şezlongun üzerinde havuz etrafında tembellik yapmak ve ziyaret edeceğiniz heyecan verici limanlardaki kıyı gezilerine katılmak için yeterli saat bulmak için zorlanacaksınız.

 Liman manzarasına sahip aile

Aile meselesi: karada veya denizde olsun, ailenin bütününü ağırlamaya yetecek kadar var.

Gemiler çocuklu ailelere hitap etmez

Havuzları sıçrayacak ve keşfedilecek yeni yerler ile Celebrity Cruises, aileler için idealdir. Çocuk ve gençlerin kulüpleri eğlence dolu aktivitelerle eğlendiriliyor ve film yapımı atölyeleri gibi zenginleştirmeler var. Anturus Explorer Akademisinde interaktif oturumlar, çocukların da eğitildiklerini fark etmeyecek kadar heyecan verici. Aile dostu restoranlar, yemek zamanlarını eğlencenin bir parçası haline getirir ve denetimli pijama partileri ve kabinli bebek bakımları, ebeveynlerin kaliteli zaman geçirmesini sağlar.

Gemide sıkışmış olacağım

Olmak istemedikçe değil. Gemideki etkinliklerle seçim yapmaktan mahrum kalmanıza rağmen, neredeyse her gün yeni bir bağlantı noktasında uyanacaksınız. Her destinasyonun en iyisini sergileyen klasik kıyı gezilerinin yanı sıra, maceraperest Ben Fogle tarafından küratörlüğünde özel geziler, şefler tarafından yönetilen mutfak turları ve Fransız Rivierası’nda Ferrari sürmek gibi özel ve unutulmaz özel deneyimler var.

Bayanlar alışveriş

Düşene kadar alışveriş yapın: hem zarif seçimler hem de rahat kıyafetler giyin

Elbise çok resmi

Artık değil. Karadaki herhangi bir tatil için ne alacağınızı paketleyin – sadece bir kez açmanız gereken bonus, ancak ziyaret ettiğiniz birçok yer. Havuzun etrafında rahatça gezmek için rahat kıyafetler, rahat gezi kıyafetleri ve akşamlar için akıllı bir rahatlamaya ihtiyacınız olacak. İsterseniz özel bir akşam yemeği veya iki kişilik daha zarif seçimler yapın.

Bu çok pahalı

Yolculuğunuzu Thomas Cook ile rezervasyon yaptığınızda makul fiyatlara nadiren inanacaksınız ve gemiye bindiğinizde yüksek kalite ve mükemmel değerden etkileneceksiniz. Celebrity ile rezervasyon yapın ve bu konaklama yerini, çok çeşitli yemek seçeneklerini, eğlenceyi ve çocuk kulüpleri kullanımının paketin bir parçası olduğunu göreceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here