Fred. Olsen Cruise Lines, Cadiz, İspanya’daki Balmoral, Braemar, Boudicca ve Black Watch gibi dört okyanus gemisinden oluşan filosunu bir araya getirdi.

Dört gemi Cadiz’de “Capiz in Cadiz” için 10 Eylül’de bir araya geldi. Tüm Fred’i sadece ikinci kez işaretler. Olsen filosu da aynı yerde.

Fred. Olsen’in dört gemisi, sabah saat 8’den önce Cadiz limanına, Los Sones de Cadiz grubu ve “Captains in Cadiz” fiesta tarzı bunting ve pankartlarla süslenmiş bir limanı ağırlayan 4.000 kişi taşıdı.

Mike Rodwell, Fred’in Genel Müdürü. Olsen Cruise Lines şunları söyledi: “Bu yılki etkinliğin“ Kaptanlar Kaptanları ”olarak adlandırdık. Kaptanlarımız ve onların özel ekipleri, seyir deneyimimizi filomuzda eğlenceli ve unutulmaz bir hale getirmeye yardımcı oluyor.

“Bu yıl Fred’in 170. yıldönümünü kutladı. Olsen bir nakliye şirketi olarak başlıyor ve günümüzün muhteşem Cadiz şehrinde kutlama yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Yolcu gemilerimiz 1987’den beri burada arıyorlar ve mükemmel liman tesisleri, dört gemiyi birbirine yakın olarak yanaşabileceğimiz anlamına geliyor.

“Cadiz’deki Kaptanlar” planlamasında iki yıl oldu ve Temmuz 2015’te, dört okyanus gemimizi Bergen’de ilk kez bir araya getirdiğimiz “Bergen’deki Dört Gemimiz” etkinliğinin muazzam başarısından yola çıkarak, Norveç. Cadiz Limanı’na ve Cadiz şehrine çok sıcak karşıladıkları için teşekkür etmek istiyoruz ve konuklarımıza unutulmaz bir başka Fred vermeyi dört gözle bekliyoruz. Olsen bugün burada Cad Kaptan in Cadiz ’ile deneyimleyin!

Cadiz’de Dört Freds

“Cadiz Kaptanları” kutlamalarının önemli bir parçası, sekiz geminin ustalarının Fred’in karşısından buluşmasıydı. Olsen filosu: Balmoral’dan Victor Stoica ve Rommel Pineda, Captain Jozo Glavic ve Braemar’dan Jens Erik Gulowsen, Boudicca’dan Captains Juha Sartela ve Mikael Degerlund ve Black Watch’dan Captains Henrik Mattsson ve Valentin Giuglea kaptanları.

Etkinliğe katılmak da Fred’in başkanıydı. Olsen Cruise Lines, Fred. Filoyu izleyen Olsen Junior bir araya geldi.

Boudicca Efendisi Kaptan Mikael Degerlund, “Cadiz’deki Kaptanlar” Fred Olsen Cruise Lines için gerçekten çok büyük bir başarıydı. Etkinlik, sadece sekiz kaptanımız için değil, aynı zamanda tüm personel ve mürettebat için de harikaydı. Ipswich ve Oslo’daki ofislerimizin her ikisinden de Başkan, Yönetmen ve Yöneticilerle birlikte filodaki misafirlerle tanışmak ve onlarla kaynaşmak için harika bir fırsat yakaladı. Nerede yürüdüğünüz ve döndüğünüz her zaman tanıdık bir yüz vardı.

“Kişisel bir düzeyde, yolcularımın ve benim konuklarımızın çoğu için Fred. Olsen’in bir parçası olmak beni çok gururlandırıyor” bizim evden uzakta bizim evimiz. ”

Şirket, gün boyunca, iskele boyunca ve şehir boyunca bir festival ve etkinlik programı hazırladı.

Konuklar, ‘Cadiz Kuşatması’ temalı Hazine Avı’na katılabilir, rota boyunca canlı grupların ve Flamenko şovlarının keyfini çıkarabilir, yerel ürünleri deneyebilir, sıcak rekabet eden gemi içi Römork Yarışı yarışmasında mürettebat üzerinde tezahürat yapabilir ve yerel Sherry’i örnekleyebilirler. şirket dedi.

Etkinliğin en önemli olaylarından biri sahnede sekiz kaptan Fred’in katıldığı bir tören Plak Değişimiydi. Cadiz Liman İdaresi Başkanı Cadiz Belediye Başkanı Mike Rodwell ve diğer yerel yetkililerden Mike Rodwell, gemilerin plaketlerini Kapadlar ve Cádiz kentinden alınan hatıra hediyeleri, ardından Balmoral’da VIP Resepsiyonu izledi.

Konuklar ayrıca tüm Fred’i ziyaret etmek için nadir fırsatlara sahipti. Olsen gün boyunca gemiler ve birçoğu birbirleriyle ya da en sevdikleri mürettebat üyeleriyle buluşma şansını yakaladı ve filodaki geri kalanını kendileri için deneyimlediler.

Saat 17: 00’de, dört geminin tamamı, yerel bir caz grubu tarafından düzenlenen konvoydaki Cadiz’den dramatik bir çıkış yaptı. Limandan çıkıp su topları, Fred’e ateş eden bir römorkör teknesiyle yoluna devam ettim. Olsen filosu, bir sonraki yerlerine yelken açmadan önce, 1812 Köprüsü’nün Anayasası’nın heykeline kapılmıştı: Braemar, Southampton, İngiltere’ye geri dönüyordu; Balmoral ve Black Watch hem de Lizbon, Portekiz devam etti; ve Boudicca Ibiza, İspanya’ya yöneldi.

Fred. Olsen, 4 Nisan 2020’de Madeira’daki Funchal’da bir sonraki filo toplantısı – üçüncü olay – planlamaya başladı. Etkinliğe “Funchal’da Four Fred.s” adı verilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here