Bu yıl tatil hayallerinizi gemi turundan yana kullanmak istiyorsanız Jolly’nin hem ekonomik hem de keyifli gemi turu tam size göre…

Birbirinden güzel ve konforlu gemilerle dünyanın en güzel limanlarına uğrayan gemi turunu düzenleyen Jolly, tatilini erken satın alacak tatil severlere Bonus’a özel 1.500 TL ve üzeri harcamaya 100 TL bonus imkanı sunuyor. Üstelik 6 taksit için son gün ise 31 Aralık.
Jolly, Royal Caribbean’ın 5 Yıldızlı Allure of theSeas ile Doğu Karayipler’e 10 günlük gemi turunu, 5 bin 900 TL’den başlayan fiyat ile avantajlarla dolu destinasyonu sizlere sunmaya devam ediyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 23 Şubat, 20 Nisan, 4 Mayıs, 4 Eylül ve 28 Eylül 2019 hareketli bu turda öncelikle Miami’ye uçuluyor. Fort Lauderdale veya Miami, Florida limanında gemiye binişin ardından, sırasıyla Philipsburg, St.Maarten, San Juan, PuertoRico, Labadee ve Haiti geziliyor. Fiyata havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler, HamptonInn & Suites Miami otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama, gemide 7 gece & 8 gün tam pansiyon konaklamanın yanı sıra Türkçe rehberlik hizmetlerinin de dahil olduğu gemi turu sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here