Viking Cruise, 8 aylık dünya gezisi paketini duyurdu

0
182

Tüm umurunda beklemeyi bırakıp birkaç ay sürecek bir dünya gezisi için gemiye çıkmayı hayal edin. Viking Cruises, şirketin “en uzun süredir devam eden dünya gezisi” adını verdiği yeni bir güzergah sunuyor.

Sorumluluktan uzaklaşıp yolculuk süresini karşılayabilecek kadar şanslı olanlar, 31 Ağustos 2019’da Londra’dan 245 günlük bir yolculuğa çıkacaklar. Altı kıta, 59 ülke ve 113 limandan sonra gemi, Forbes, sekiz ay sonra Londra’yı bildirdi.

Gemi, 930 yolcu kapasiteli Viking Güneşi olacak. Geçen yıl inşa edilmiş olan Viking okyanus filosunun en yenisi.

Genellikle diğer hatların dünya seyahatleri, 90 ila 30 gün arasında, 20 ila 30 günlük parçalara bölünür. Bu sefer, 127 gün sürecek ve her biri 119 gün sürecek iki bölüme sahip olacak.

Uzun yolculuk, sekiz aylık seyahatin tamamı için kişi başı 92.990 dolarlık büyük bir fiyat etiketi ile geliyor. ABD Günleri’nin bildirdiğine göre, segmentlere karşılık gelen iki kısa seyahat, yolcuları bu maliyetin yaklaşık yarısını geri getirecek.

Viking Cruises’a göre, Mayıs ayı sonuna kadar rezervasyon yaptıranlar ücretsiz business class uçak bileti, sahil gezi kredileri, gemi kurulu kredileri, sınırsız Wi-Fi ve içecek paketi alacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here