Gemi tatili ile denizlere açılmak son yılların gözdesi oldu

0
300
 İSTANBUL- Son yıllarda en çok tercih edilen gemi tatiline katılanlar ‘herşey dahil” sistemi içinde yüzen tatil köyleri gibi gemilerde ellerini ceplerine atmadan, ‘ekmek elden su gölden’ misali ve ‘kaplumbağa’ gibi evlerini yanlarında taşımanın rahatlığını yaşıyorlar. Ayrıca gemiye binmeden önce seyahat bedelinin yüzde 90’ını peşin ödedikleri için özel harcamaları için kalan yüzde 10’luk payı görüllerince kullanarak gemi tatilinden ayrı bir keyif alıyorlar. Hele vizesiz veya sınıda viza alınma imkanı veren seyahatler ise gemi tatilini daha cezip hale getiriyor.

gemi-tatili.jpgGEMİDE ARKANIZA YASLANIP TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Gemi ile herşey dahil tatilin püf noktası bir seyahat rezervasyonu yaptığınızda, tatilinizin % 90’ının peşin olarak ödeneceğini bilmelisiniz. Gemi ile çıkılan seyahatte de bu böyledir. Muhtemelen, yolculuğun en iyi parçası, cüzdanınızı gemide açmanız gereken sınırlı miktardır. Çünkü gemideki konaklama, yemek, ulaşım ve eğlenceniz, seyir ücretine dahildir.

gemi-tatili-002.jpg

gemi-tatili-008.jpg
EN UYGUN FİYATA EN İYİ GEZİYİ BULUN

Gemi ile seyahate çıkmada en önemli konulardan biri de web sitelerinden gemi seyahati ararken daha az tıklama ile ve daha az zamanda en iyi geziyi en uygun fiyatla bulmak ve hayallerine kavuşmaktır.

Gemi şirketlerinin veya seyahat acetelerinin hazırladığı programlarla yolculuğa çıktığınız andan itibaren, her şey hallediliyor. Gemiye bindikten sonra kafalar boşalıyor, sadece gezi ve yeni dünyayarın keşfi düşünülüyor. Böyle bir ortamda rahatlamak için artık kendinize daha fazla boş zaman bırakabildiğinizi anlıyorsunuz

gemi-tatili-006.jpggemi-tatili-004.jpgHER BÜTÇEYE UYGUN MÜTHİŞ GEMİ TATİLİ

Gemi seyahatlerinde en önemli zaman karar verme aşamasında her bütçeye uygun bir gezi bulabilmektedir. Tercih size kalıyor. Bütçeniz uyunsa fiyat yerine alabildiğine konfor satın alabiliyorsunuz müthiş bir gemi tatili yapabiliyorsunuz. Aksi takdirde bütçenize uygun bir gemi gezisi ile yine mutlu olabiliyorsunuz.

gemi-tatili-003.jpgELİNİZİ CEBİNİZE ATMADAN MUTLULUK

Aslında gemi seyahati artan rekabetin daha düşük fiyatlara yol açması ve gemiyle seyahat etmenin en ekonomik yol olduğunu ortaya çıkardı. Diğer tatil şekillerinde uçuşları, konaklama ve sigortaları bir kez hesaba kattıktan sonra, tatilinizden ayrılmadan önce binlerce dolar harcadığınızı görebilirsiniz. Ancak gemiye bindikten sonra elinizi cebinize atmadan, yemeğinizi hesaba katmadan rahat bir seyahat yapabiliyorsunuz. Gemi yolculuğunun en iyi parçası, gemide cüzdanınızı açmak için gereken sınırlı miktardır. Gemiye binmeden önce seyahatin bedelini yüzde 90 olarak ödediğiniz ve özel harcamalar için yüzde 10’luk bir miktaı yeterli olduğunu görürsünüz. Çünkü gemide konaklama, yemek, ulaşım ve eğlence için herhangi bir ücret alınmıyor.

gemi-tatili-010.jpg

Kaynak: Gemi tatili ile denizlere açılmak son yılların gözdesi oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here