CMV Travel & Leisure Group, “Pacific Eden”i satın alıyor

0
196

CMV Travel & Leisure Group, 1994 yılında inşa edilen “Pacific Eden” in P & O Cruises Australia tarafından satın alındığını duyurdu.

Yeni adı 20 Mart’ta duyurulacak ve geminin nisan ayı başlarında Singapur’da CMV filosuna katılacak olan gemi, Kuzey’e yerleşmeden önce can değiştirme, yeniden markalaşma ve bazı hazırlık çalışmalarını içeren kısa bir yerleştirme dönemini izleyecek. Avrupa, Süveyş Kanalı üzerinden. Mayıs ortası civarında Tilbury’de.

Yeni gemi hem Alman hem de Avustralya seyir pazarlarına dağıtılacak ve tahsis edilecek. Kuzey yaz aylarında (Mayıs / Ekim) gemi, CMV’nin hem Bremerhaven hem de Kiel’den geçtiği TransOcean Kreuzfahrten evi ve Avustralya yaz sezonunda (Aralık / Mart), Fremantle ve Adelaide’de olacak.

Aslen 1994 yılında Holland America Line’ın “Statendam” adıyla teslim edildi. 55.820 gt’de ve etkileyici bir alan oranı olduğu iddia edildiğinde, 630 kabinde (100 single ve 149 balkon suit ve% 80 okyanus manzaralı kabin dahil) 1,150 pax taşıyacak.

CMV’nin amiral gemisi, Columbus (1.400 kişi), Magellan (1.300 kişi), Marco Polo (800 kişilik), Astor (600 kişilik) ve Astoria (550 kişilik) ile birlikte çalışacak.

CMV CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Christian Verhounig şunları söyledi: “Bu anlaşmayı sonuçlandırdığımızdan ve“ Pacific Eden ”in (TBR) filomuza çok popüler bir katkı yapacağından emin olduğumuza çok memnunuz. Bu şık geleneksel gemi, iş modelimize oldukça uygundur ve 2016 yılında bir milyon dolarlık yenilemenin ardından çok iyi durumdadır. Orta vadeli büyüme planlarımızın bir parçası olarak, gemi Avustralya’da ihtiyaç duyulan ekstra kapasite gereksinimini karşılayacaktır. Almanya, uluslararası işimizi büyütmeye devam ederken. ”

Grup Ticari Direktörü Chris Coates, “Pasifik Eden”, filomuza mükemmel bir katkı sağlıyor ve Grubun Alman ve Avustralya pazarlarındaki varlığının stratejik gelişmesi, toplam kapasiteyi 2019’daki 150.000 okyanus yolcu gemisinin hemen altında olacak. ”

TransOcean Kreuzfahrten Pazarlama ve Satış Müdürü Klaus Ebner, “Bu güzel yeni gemi ve geniş tesis yelpazesi ile misafirlerimizin kapasitesini önemli ölçüde artırabilmek ve daha da heyecan verici sunabilmek için çok memnunuz. ve çeşitli güzergahlar. Eksik olan bir isim ama hepsi 20 Mart’ta ortaya çıkacak. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here