NCLH Başkanı ve CEO’su Frank del Rio’ya göre, Norveç Cruise Line için 2019 konuşlandırması kazanç performansının artmasına yardımcı olacak.

Haber, Norveçli Joy’un pazardan Alaska lehine çıkacağı Çin’de başlıyor. Gemi, Batı Kıyısı’na ve 2019’da Alaska mevsiminin öncesinde de kuru ordoya geçecek.

Şirketin Perşembe günü ikinci çeyrek kazancına çağrı yapan del Rio, Alaska’ya daha fazla kapasite koyma konusundaki endişelerini reddetti.

Del Rio, “Şirketin, zaman içinde yeniden olgunlaşmış bölgelerde yeni kapasiteler kazanabileceğimizi kanıtladığı bir zaman ve zaman var” dedi.

“Ve outstriplerin büyümesini sağlayan kaliteli talep yaratma yeteneğimizin son örneği için çok uzak görünmek zorunda değilsiniz. Norveç markası için Alaska’da kapasite, Norveç Bliss’in eklenmesiyle 2018 yılında yüzde 15 büyüdü. Bilet fiyatlandırması aynı dönemde yüzde 25’lik bir artış sağladı “diye ekledi.

Alaska’da değilken, Joy bir dizi Meksika Rivierası ve Panama Kanalı seferlerine yelken açacak.

“Yeni ve önde gelen kruvaziyer gemisini, bu pazarda ikinci el metropoliten bir alan olan ve ülkenin ikinci en büyük metropol bölgesinde kışlık imkanlar sunarak bu tarihi bakımdan Batı Kıyısı pazarına getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Joy’un konuşlandırması daha fazla kapasiteyi serbest bırakır. Mücevherin üçüncü sezon için Avustralya’ya geri dönmesine izin verecek ve şirketin altıncı en büyük kaynak pazarı olan Yeni Zelanda’ya yeni seferler ekleyecek.

Norveçli Pearl daha sonra Amsterdam’a hareket edecek ve en yoğun yaz sezonunda Avrupa’da altı tane Norveçli gemiye verilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here