AIDA Cruises, Meyer Werft’e yolcu gemisi siparişi verdi

0
316

2023’te, AIDA Cruises, üçüncü geminin LNG tarafından güçlendirilen yeni yolcu gemilerine teslim edilmesini ve bu hafta Meyer Werft’e sipariş vermiş olacak.

Bu sınıfın ilk yeni şirketi olan AIDAnova, bu sonbaharda AIDA Cruises filosuna katılacak. Ardından 2021 ve 2023 baharında iki kızkardeş tarafından takip edilecek.

“Yeni neslimizin ilk gemisi olan“ AIDAnova ”ya olan ilgi, bu yıl sonbaharda devreye almadan önce bile muazzam. Günümüzün yeni inşaat sözleşmesi ile, uzun vadede seyir pazarının daha da büyümesini sağlayacağız ve gelecekte bu istikrarlı büyüyen tatil segmenti için heyecan verici teklifler sunabileceğiz. Bu eşsiz tatil deneyimi için, daha geniş bir çeşitlilik sayesinde, nesiller boyunca yeni hedef kitleleri çekmek için tamamen yeni imkanlar açıyoruz ”diyor Cumhurbaşkanı AIDA Cruises.

Şirket, çevreye olan bağlılığını doğruladığını ve Papenburg’daki Meyer Werft’te başka bir geminin inşasıyla tamamen sıvılaştırılmış doğal gazla (LNG) çalışabilecek şekilde “Made in Germany” a güven duyduğunu söyledi.

Meyer Werft genel müdürü Tim Meyer şunları söyledi: “Bu, AIDA ve Meyer Werft arasındaki uzun vadeli bir ortaklığı vurgulayan Papenburg’da inşa ettiğimiz 10. AIDA gemisi. ‘AIDAnova’ ve takip eden iki kardeş gemi, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğine odaklanan en son teknolojiye sahip. ”

Önümüzdeki yıllar boyunca, AIDA Cruises, filosunun genişlemesine 3 € ‘dan fazla faturaya yatırım yapacağını iddia etti. Her yeni gemiyle AIDA Cruises, gemide ve kıyıda yaklaşık 2 bin iş üretmekte ve ayrıca Alman ve Avrupa gemi inşaasında ve yerel tedarik endüstrisinde binlerce iş olanağı sunmaktadır.

Bu hafta sipariş edilen yeni gemi, tahmini 2.700 devlet dairesi ile 180.000 gg daha fazla olacak, Carnival Corp’un sahip olduğu dokuz yolcu hattının dördü için Almanya ve Finlandiya’daki Meyer Werft tersanelerinde inşa edilen dokuzuncu LNG destekli yolcu gemisi, AIDA Cruises ana şirket.

AIDA Cruises, 15 Kasım 2018’de Bremerhaven’de W AIDAnova ’nın Meyer Werft’ten teslim alacaktır.

Bu Hikayeyi Paylaş, Platformunu Seç!
FacebookTwitterLinkedinRedditTumblrGoogle + PinterestVkEmail
İlgili Mesajlar
Viking, VARD ACL’den iki “özel” gemiyi sipariş etti Transatlantik yolcu servisi Viking’i bir başka altı daha inşa etmek için açtı. Ponant CMV’nin “Pasifik Cenneti” satın alması için bir diğeri daha
ÜCRETSİZ bültenimize abone olun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here